Loading Logo

Ücretsiz Danışma Hattı

+90 212 267 0 725

Ücretsiz Danışma Hattı

+90 212 274 07 51

Hizmetix PAKMAYADAN DÜNYADA İLK VE TEK MAYALI KEK HARÇLARI

PAKMAYADAN DÜNYADA İLK VE TEK MAYALI KEK HARÇLARI

25.01.2019

Mayalı harçlar serisini yeni kek harçlarıyla zenginleştiren Pakmaya, yine büyük bir yeniliğe imza atıyor. Dünyada ilk ve tek mayalı kek harçlarıyla 'Şimdi mayalı kekler zamanı' diyor.

 

Pakmaya, mayalı harçlar serisini yeni kek harçlarıyla zenginleştirmeye devam ediyor. Büyük bir yeniliğe daha imza atan Pakmaya, dünyada ilk ve tek mayalı kek harçlarıyla 'Şimdi mayalı kekler zamanı' diyor. Sade ve kakaolu çeşitleriyle el emeği keklerin lezzetini katlayan Pakmaya'nın mayalı kek harçlarıyla kabarmayan kek kalmıyor.

 

Yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle hayata kolaylık ve tat katan Pakmaya, mayası içinde ekmek, çörek ve poğaça harçlarından sonra şimdi de yeni Pakmaya mayalı kek harçlarını sunuyor. Artık kek yapmak için hamur kabartma tozu ve şekerli vanilin gerekmiyor. Pakmaya'nın mayalı kek harçları doğrudan una ekleniyor, 10 dakikada mayalanıyor.

 

Pakmaya'nın sofralara yeni lezzetler, hanımlara yeni kolaylıklar sunmak için sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmalarının yeni ürünü mayalı kek harçları ile her defasında kabarması ve lezzeti garanti, içi nemli ve yumuşak kekler yapmak artık çok kolay.

 

Akşamüstü çayları... Okuldan dönen çocukların ikindi kahvaltıları... Misafir günleri... Pakmaya Mayalı Kek Harçları ile kabarma ve lezzet garantili kekler zamanı başlıyor. Kabarmayan kek kalmasın!

 

YARIM ASIRDIR SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ 

Türkiye'yi bilimsel yöntemle üretilen maya ile tanıştıran, sektörünün yarım yüzyıldır öncülüğü ve liderliğini yapan Pakmaya, 130'u aşkın ülkeye yaptığı ihracatıyla dünyanın en büyükleri arasında. Mayanın yanı sıra fırıncılık, değirmencilik, pastacılık ve ev tüketim ürünlerindeki üstün kalitesi, zengin ürün yelpazesi, yenilikçi duruşuyla Pakmaya, ülkemizin güvenilen, sevilen ve yükselen gıda markası.

" Üye olun yeniliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun! "